
Магнітний вініл. Рулон без клейового шару 1,5 мм 5 м
- Під замовлення
- Код: 101111155
Відправка з 04 травня 20263 820 ₴
+380 (68) 542-32-33
Viber
- +380 (63) 890-29-05
- +380 (66) 418-18-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
ize:13.008px"> Магнітний вініл. Рулон без клейового шару 1,5 ммХ62 см Х5м
tyle="font-size:13.008px"> Магнітний вініл — це еластичний матеріал, який схожий на свою структуру гуму. Він складається з фериту — магнітного наповнювача та полімерної зв'язки. У нас Ви можете знайти будь-який магнітний вініл у рулонах.
ze:13.008px"> Сила утримувального магніту залежить від товщини матеріалу — що більше товщина магнітного вінілу, то велике навантаження матеріал може витримати. Магнітний вініл досить простий в обробці, ріжеться простими канцелярськими ножицями або ножем. Використовується магнітний вініл під час виготовлення різноманітної сувенірної продукції, ексклюзивних подарунків, табличок, магнітних покажчиків і рекламних матеріалів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 620 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Форма випуску | Рулон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина магнітного вінілу | 1.5 мм |
| Магнітний вініл в рулонах | Рулон 5 метрів |
| Клейовий шар магнітного вінілу | Без клейового шару |
| Розміри | |
| Товщина | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 820 ₴

